Dołącz do nas!

O firmie

Fil Mag Siedlce jest autoryzowanym sprzedawcą profesjonalnych środków czystości polskiej firmy TENZI. Producent ten ma 20-letnie doświadczenie w branży utrzymania czystości. Ja współpracuję z Tenzi niespełna 5 lat. Większość produktów to koncentraty, a ich zakup nie wiąże się z dużymi wydatkami. Środki posiadają karty charakterystyki, karty techniczne, atesty PZH.

Sklep Fil-Mag istnieje od września 2010 r. i zdobywa coraz więcej klientów, wielu wraca usatysfakcjonowanych po kolejne produkty.

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób prywatnych, ale i dla firm, instytucji użyteczności publicznej, przedszkoli, szkół, uczelni, hoteli, punktów gastronomicznych, kuchni, salonów kosmetycznych, fryzjerskich i spa, siłowni, a także dla firm sprzątających, warsztatów i salonów samochodowych.

Posiadamy produkty do mycia szyb, mebli, w tym wyposażenia biur jak telefony, ekrany, monitory, LCD; mycia i pielęgnacji mebli - także skórzanych; wszelkiego rodzaju posadzek poprzez PCV, panele, drewno, żywicę, aż po gres, granito gres. Naszymi preparatami odplamisz i upierzesz dywan, kanapę, wykładzinę. Łazienka też znajdzie u nas coś dla siebie, a mianowicie środki dezynfekujące, preparaty do usuwania kamienia i złogów mydła z umywalki, armatury łazienkowej, glazury, sedesu, płytek, fug, kabin prysznicowych. Dopełnieniem będzie tutaj płyn do mycia wanny z hydromasażu oraz preparat z chlorem do usuwania grzyba m.in. z silikonu w łazience.

U nas znajdziesz także coś dla kuchni – płyny do ręcznego i mechanicznego mycia naczyń, nabłyszczacze, odkamieniacze do czajników, ekspresów, bojlerów, wyparzarek; środki do czyszczenia piekarników, kominków, komór wędzarniczych a także odtłuszczacze, preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni w kuchni. Polecam płyn do mycia lodówek, chłodni.

W swej ofercie posiadamy również środek do mycia elewacji z mchów, grzybów; do usuwania gumy, smoły np. z karoserii auta bez naruszania lakieru; do usuwania gumy, plasteliny, napisów po wodoodpornym markerze oraz graffiti; do udrażniania rur, odplamiacze - chlorowy i tlenowy; środek antystatyczny, odświeżacze powietrza oraz szmatki z mikrofibry.

A teraz coś dla mężczyzn. Ich zapraszamy po aktywne piany, szampony do mycia karoserii aut osobowych, busów, ciężarowych, maszyn i silników; woski, nabłyszczacze, środki do konserwacji lakieru; do mycia felg i kołpaków, a także do pielęgnacji opon i elementów gumowych. Mamy też wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji wnętrza auta - płyny do mycia i pielęgnacji kokpitu, do prania tapicerki tekstylnej, dywaników i do czyszczenia skórzanej; do mycia szyb, dezynfekcji układu klimatyzacji. Pomocne mogą tu być produkty firmy Kwazar, czyli opryskiwacze małe i duże, z lancami od 0,6 do 5m, ręczne wytwornice piany oraz czyściwa firmy Katrin.

Posiadamy także odkurzacze Soteco do zanieczyszczeń suchych, sucho-mokrych oraz piorące. Firmy sprzątające zaopatrzą się u nas w ręczniki papierowe, papier toaletowy, dozowniki, ręczniki ZZ, a także w mopy, wózki, wiadra.

Firmy przemysłowe zapraszamy oprócz środków czystości po profesjonalne odkurzacze Soteco, zamiatarki Stolzenberg, zmywaki do posadzek Adiatek, profesjonalne myjki wysokociśnieniowe firmy BKF.

Oferujemy korzystne warunki zakupu, stałą opiekę, szkolenia i doradztwo.

View the embedded image gallery online at:
http://fil-mag.pl/o-firmie.html#sigProGalleriad7691eb676