Dozowniki

Wyświetlanie 1–9 z 27 wyników

Wyposażenie łazienek – dozowniki, podajniki, akcesoria.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór dozowników ręczników papierowych, podajników i dyspenserów, przeznaczonych głównie do wyposażenia toalet i łazienek publicznych oraz firmowych. Posiadamy także wszystkie niezbędne artykuły uzupełniające, takie jak ręczniki papierowe, papiery toaletowe, mydła w płynie i w pianie.

Dlaczego warto wybrać nasze dozowniki i podajniki?

Wyposażenie toalet i łazienek w nowoczesne dozowniki zapewnia odpowiedni poziom higieny oraz pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia wkładów. Systemy dozują wystarczającą ilość produktów, zapobiegając ich marnowaniu (np. kapaniu mydła czy rozwijaniu, wypadanie papieru toaletowego).

Dozowniki i podajniki są szczelne i chronią wkład przed zakurzeniem i wilgocią, są łatwe w obsłudze, solidnie wykonane, posiadają zabezpieczenia przed otwarciem i przepełnieniem. Ich uzupełnianie i wymiana wkładów jest szybka i prosta, a obudowy łatwe w utrzymaniu czystości (gładkie, pozbawione zakamarków, w których mógłby zbierać się brud i kurz). Dzięki nim zapewnisz wysoki poziom higieny i ułatwisz pracę personelu, oszczędzając czas.

 

Posiadamy dozowniki, podajniki i zestawy produktów różnych marek w tym:

  • Tork
  • Satino (Wepa)
  • Makoinstal
  • Merida
  • SC Johnson (Deb Stoko)
  • BulkySoft
  • Katrin

Pomożemy wybrać odpowiedni model, aby system był najlepszym rozwiązaniem dla potrzeb danego miejsca, zmniejszając ryzyko braku papieru i obniżając stałe wydatki. Oferujemy najpopularniejsze systemy dozowania, które sprawdzą się w każdej łazience. Dozowniki montowane na ścianie gwarantują płynny przepływ ruchu i utrzymanie wysokich standardów higieny. Co równie ważne, mają nowoczesny design, są bardzo pojemne i wykonane z trwałego tworzywa lub stali nierdzewnej.

Shopping Cart