Chemia do sprzątania

Wyświetlanie 1–9 z 162 wyników

CHEMIA DO SPRZĄTANIA– profesjonalne środki czystości, chemia konsumencka.

W dziale chemia do sprzątania znajdziesz szeroki wybór detergentów przeznaczonych do stosowania zarówno w domu, jak też w przestrzeniach publicznych, na przykład przedszkolach, szkołach, szpitalach, firmach. Produkty posiadają różną moc działania i objętość, przez co możesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszą opcję dla siebie.

W dziale chemii do sprzątania znajdziesz m.in. płyny do mycia podłóg, łazienek, powierzchni szklanych, produkty do czyszczenia i pielęgnacji mebli, wyrobów skórzanych, prania dywanów i tapicerki, środki do mycia elewacji, kostki brukowej, ale także do czyszczenia kominków.

Wysokiej klasy środki jakie oferujemy, stanowią gwarancję zachowania higieny na wymaganym poziomie.

Profesjonalna, wysokiej jakości chemia do sprzątania dla firm.

W tym dziale znajdziesz również wszystko, czego potrzebujesz w swojej firmie dla zapewnienia w niej czystości. Nasze profesjonalne produkty cechują się o wiele wyższą skutecznością i siłą działania od popularnych sklepowych marek detalicznych. Przewagą środka w koncentracie jest jego wydajność – do przygotowania gotowego roztworu używasz niewielkiej ilości preparatu. Potrzebujesz chemii, która poradzi sobie z wyjątkowo silnymi zabrudzeniami w garażach, warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych? Masz problem z osadzaniem się kamienia i rdzy w urządzeniach czy sprzętach? Brudna kostka brukowa, czy elewacja? U nas znajdziesz odpowiedź na każde z tych pytań – a co za tym idzie – także preparat do różnego rodzaju powierzchni i zadań.

CHEMIA DO KUCHNI – przemysł spożywczy.

W swojej ofercie posiadamy produkty dedykowane dla urządzeń i obiektów, które mają kontakt z żywnością. Znajdziesz u nas środki począwszy od mycia naczyń, czyszczenia zlewów, wycierania blatów, aż po usuwanie osadów wapiennych, kamienia oraz rdzy. Unikalnie skomponowana oferta produktów dla gastronomii pozwala ponadto na zachowanie czystości poszczególnych urządzeń takich jak lodówki, chłodziarki, zmywarki, piekarniki, grille i wiele innych.

Zachowanie czystości jest bardzo ważne zarówno we własnym domu, ale także w miejscu pracy. Kluczową rolę odgrywa nie tylko estetyka, a głównie bezpieczeństwo. Nasze detergenty poradzą sobie z uciążliwymi przypaleniami, tłustymi plamami. Środki czystości, jakimi dysponujemy przeznaczone są zarówno do użytku domowego, ale też profesjonalnego.

Shopping Cart