Chemia samochodowa

Wyświetlanie 1–9 z 90 wyników

CHEMIA SAMOCHODOWA – mycie, pielęgnacja, zabezpieczenie.

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego samochodu. Profesjonalna chemia samochodowa daje najwyższą jakość i wydajność, a unikalne właściwości sprawiają, iż jest ona z powodzeniem wykorzystywana w przydomowych garażach, ale też warsztatach czy myjniach samochodowych.

Nowoczesne kosmetyki samochodowe z powodzeniem poradzą sobie z umyciem karoserii, zabezpieczeniem jej specjalną powłoką ochronną, upraniem tapicerki, wyczyszczeniem kokpitu, felg, reflektorów.

Odwiedzając naszą stronę i przeglądając tę kategorię z pewnością jesteś osobą, która lubi zadbać o swój samochód. Jeśli poza korzystaniem z myjni, zastanawiasz się, jaki szampon, lub pianę aktywną wybrać do samodzielnego umycia auta i chcesz mieć pewność, że uporają się z  brudem, a tym samym będą bezpieczne dla lakieru, znajdziesz je właśnie u nas.

Na karoserii samochodu pojawił Ci się nieestetyczny osad z asfaltu, smoły? Na zderzaku i szybie zostają trudne do usunięcia ślady po owadach? Wyżej wymienione rzeczy trudno będzie doczyścić zwykłymi  środkami, dlatego też, do takich celów, stworzone są specjalne preparaty. Charakteryzują się one wysoką skutecznością w zwalczaniu trudnych do usunięcia zabrudzeń, jednocześnie bez szkody dla lakieru.

Felgi i opony, to elementy samochodu, na których osadza się najwięcej zanieczyszczeń. Ważne jest, aby przed doborem odpowiedniego preparatu czyszczącego, zwrócić uwagę, na jakie powierzchnie dany środek możemy zastosować. Poza brudem drogowym, zanieczyszczeniami metalicznymi z tarcz, czy klocków hamulcowych, na wspomniane wyżej elementy samochodu działają środki atmosferyczne. Przyczyniają się one do blaknięcia i pękania elementów gumowych. Posiadamy w swojej ofercie kosmetyki (na przykład dressingi) mogące poprawić wygląd wizualny, dając efekt tzw. „mokrej opony”, jak też produkty do konserwacji, wykazujące podwyższoną odporność dla wysokiej temperatury.

Na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy bezapelacyjnie wpływają czyste szyby i lusterka. Umycie ich będzie banalnie łatwe ze specjalnym środkiem do mycia szyb i luster, który posiadamy w swojej ofercie. Na uwagę zasługuje także powłoka hydrofobowa, dająca efekt nazywany „niewidzialna wycieraczka”. Produkt ten sprawia, iż widoczność w czasie silnych opadów zwiększa się, co też istotne – zmniejsza przywieranie brudu do szyb.

Gdy na zewnątrz samochód jest już doczyszczony, warto również z naszymi środkami zadbać o wnętrze. W tej kategorii znajdziesz preparaty do czyszczenia elementów plastikowych i tworzyw sztucznych. Bez problemu poradzą sobie z usunięciem kurzu, doczyszczeniem powierzchni, nadadzą mu świeży  wygląd.

W kategorii chemia samochodowa znajdziesz również preparaty niezbędne do prania tapicerki materiałowej, jak też czyszczenia skórzanej. Po dokładnym wypraniu/wyczyszczeniu tapicerki samochodowej, warto ją zaimpregnować. Wytworzona w ten sposób powłoka hydrofobowa charakteryzuje się właściwościami odpychającymi wodę, utrudnia wnikanie brudu a tym samym  przedłuża dobry wygląd materiału.

Shopping Cart